Reklamy Giant Bitcoin zauważone w pobliżu banku HSBC

W Hongkongu kryptoflory zdecydowanie dążą do powszechnego przyjęcia Bitcoinów i innych kryptosów. Dziś gigantyczne reklamy Bitcoinów zostały zauważone w tramwajach i na stacjach w pobliżu HSBC, jednej z największych azjatyckich instytucji bankowych. Ruch ten zachwycił wielu wybitnych menedżerów w branży pieniądza cyfrowego.

Wiele osób twierdziło, że reklamy Bitcoinów będą miały długotrwały efekt, wzmacniając przyjęcie kryptokursy w całym kraju.

BAHK debiutuje masową kampanią reklamową Bitcoinów.
Jak doniesiono, reklamy Bitcoinów na stacjach tramwajowych są częścią szerszego ruchu zadebiutowanego przez Bitcoin Association of Hong Kong (BAHK) w celu promowania zalet kryptokur walut. Poprzez darowizny, 5.000 członków stowarzyszenia non-profit ostatecznie popchnęło do głównego nurtu przyjęcia Bitcoin w Hongkongu.

RelatedPosts
Czy Bitcoin bearish ucieka, gdy handlowcy się wahają?
Nie skrzywdzę ludzi, AI robot pisze „The Guardian op-ed“. Czy Bitcoin też powinien mówić?
Cena Bitcoin’a trzyma się 10,000$ jak wieloryby BTC siedzą na płocie
Przyczyny gwałtownego wzrostu w kasynach Bitcoin

Reklamy Giant Bitcoin zauważone w pobliżu banku HSBC 1
Źródło: Reddit, przesłany przez użytkownika „Onyb
Reklamy Bitcoinów śmiało czytamy: „Bądź swoim własnym bankiem, Przekazują one również znaczenie kryptorej waluty w stosunku do tradycyjnego systemu finansowego, co obejmuje możliwość nadzoru nad Twoimi pieniędzmi. Wielu zwolenników kryptoreklamy oskarżyło rząd o uniemożliwienie im wypowiadania się podczas protestów, ponieważ zakazano im korzystania z banków.

Bitcoin oferuje jednak właścicielom pełną kontrolę nad ich pieniędzmi.

Kwestia drukowania pieniędzy
W porównaniu Bitcoin do walut fiat, jeden z komunikatów zawartych w reklamach Bitcoin czytamy:

„W 2020 roku wydrukowano więcej dolarów amerykańskich niż w 2009 roku. Nigdy nie będzie tylko 21 milionów Bitcoinów“, powiedział Onyb, użytkownik Reddita.

Gigantyczne reklamy Bitcoinów zauważone w pobliżu banku HSBC 2
Źródło: Reddit, przesłany przez użytkownika „Onyb
Powodem, dla którego BAHK wybrał dworzec tramwajowy w pobliżu siedziby HSBC dla swoich reklam Bitcoinów, pozostaje nieznany. Jednak prezes OKEx, Jay Hao, odpowiedział na to pytanie w formie pytania:

„Reklamy Bitcoinów są tuż przed centralą HSBC w #HongKong – czy to wyzwanie, czy kolejny krok naprzód dla finansowej integracji?“

Hongkong jest postrzegany jako jeden z najbardziej aktywnych ośrodków finansowych w Azji. Również przemysł kryptograficzny w Hongkongu odnotowuje znaczny wzrost. Pięć miesięcy temu, jak donosi Cryptopolitan, w kraju uruchomiono pierwszy fundusz waluty kryptońskiej.